Sortiment

Výrobky z křišťálové pryskyřice

Naším hlavním artiklem jsou výrobky z křišťálové pryskyřice. Vyrábíme je ve stylu, který je nám blízký, tedy vintage, starobylý, romantický. Grafické motivy vyrábíme v grafickém programu v počítači. Většinou se jedná o koláže ze starých fotografií a kreseb doplněné o další grafické prvky či texty či o vlastní grafické motivy.  Tyto motivy pak lepíme do různých druhů lůžek, které jsou důkladně přelakovány a dále zality křišťálovou pryskyřicí.  Křišťálová pryskyřice  se skládá  ze dvou složek, pryskyřice a tvrdidla. Ty je potřeba namíchat ve správném poměru a nechat důkladně zaschnout. Tento proces má svůj čas a proto výroba takového šperku trvá zhruba 3-4 dny. 

Náušnice "Houslový klíč" Náhrdelníky "Máky pro panenku"Zrcátko "Na kole pro máky" Náušnice "Paris"


Personalizované šperky a doplňky

V poslední době se věnujeme také tvorbě personalizovaných šperků a doplňků.  Pokud máte zájem o výrobek s naším obrázkem a vaším textem, případně s vaším obrázkem či textem, napište nám a domluvíme se individuálně. Obrázky na přání je možné umístit do většiny lůžek, které máme v běžné nabídce. 

Zrcátko na přání Zrcátko na přání Zrcátko na přání Zrcátko na přání


Šité a vyšívané šperky

Dalším druhem šperků jsou šité a vyšívané šperky (beadweaving). Technika šití šperků z rokajlu (seed beads) se liší od běžné výroby bižuterie z korálků především tím, že za každým šitým kouskem se skrývá mnoho hodin titěrné mravenčí práce. Vyrobit podobný šperk často netrvá jen hodiny, ale spíše dny. Vyrábíme takto náhrdelníky, čelenky, brože, náušnice a náramky. Využíváme k tomu především české skleněné knoflíky, minerály a skleněné korálky.

Brože Šité náušnice Šitý náhrdelník Vyšívaný a šitý náhrdelník


Brože

I o techniku šitého a vyšívaného šperku je zájem. Nejoblíbenější jsou brože, které jsou pěkným doplňkem svatební kytice. Tato brož pak může být doplněna i náhrdelníkem, náušnicemi apod.  Pokud máte představu, jak by takový šperk měl vypadat, napište nám na email a opět se můžeme domluvit na šperku či doplňku podle vašich představ.

Brož na svatební kytici Brož na svatební kyticiBrož na svatební kytici

Napsat komentář